Kuro įranga (programuojama)

kuro iranga programuojama

Kuro įranga (programuojama, profesionali kortelinė sistema)

Ar ieškote patikimos, programuojamos dyzelinio kuro kolonėlės profesionaliam naudojimui? ARCCAN RT yra optimalus pasirinkimas, skirtas asmeninėms dyzelinio kuro talpoms, stambioms transporto kompanijoms, ūkiams, viešojo susisiekimo įmonėms ir kitiems didelio dyzelino kiekio vartotojams. Įrenginys aprūpintas atskirais koduotais vartotojo raktais ir kortelėmis, užtikrinant aukštą saugumo lygį.

Profesionali dyzelinio kuro kolonėlė ARCCAN RT – saugus ir efektyvus kuro valdymas

Pagrindinės savybės:

  • Programuojama kuro įranga: ARCCAN RT yra programuojama, suteikianti jums visapusišką kontrolę ir pritaikomumą jūsų poreikiams.
  • Aukšto lygio saugumas: elektroninė valdymo sistema ir kortelinė Čip rakto sistema užtikrina, kad užsipylimo operacija būtų galima tik įgaliotam asmeniui.
  • Duomenų saugojimas ir perdavimas: visi operacijų duomenys saugomi atmintyje ir lengvai perkeliami į kompiuterinę programą. Galite atnaujinti duomenis laidu arba GSM ryšiu, suteikiant jums nuolatinį ir patogų priėjimą prie informacijos.

ARCCAN RT kolonėlė pasižymi aukštu saugumo lygiu, lengvu naudojimu ir itin patvariu dizainu.

Taip pat pas mus galite įsigyti plastikines talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Mes siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/