Kuro filtrai (valymo sistemos)

kuro filtrai

Kuro filtrai (valymo sistemos)

Kuro filtrai ar dyzelinio kuro valymo sistemos yra neišvengiamos norint turėti idealiai veikiančią kuro sistemą. Senose metalinėse kuro talpyklose gali susidaryti mikro dalelių ir vandens nuosėdų, kurios gali įtakoti jūsų kuro sistemos efektyvumą. Mes siūlome sprendimą – papildomą dyzelinio kuro filtrą, kuris pagerins jūsų sistemos veikimą.

Pagrindinės Savybės:

  • Kuro filtravimas: įdiegę naują dyzelinio kuro filtrą galėsite išvengti mikro dalelių ir vandens patekimo į jūsų kuro sistemą.
  • Pajungimo variantai: pasirinkite tarp vidinio colio/colio sriegio arba flančinių jungčių, kad sistema idealiai tiktų jūsų talpyklai.
  • Filtravimo efektyvumas: filtras atskiria vandenį ir nešvarumus su įvairiais mikronų dydžiais (5μ, 10μ, 30μ), užtikrindamas optimalų kuro valymą.
  • Skaidrus korpusas: filtravimo procesą galėsite stebėti per skaidrų korpusą su nuosėdų ir vandens išleidimo kraneliu.
  • Pakeičiamos filtrų kasetės: Paprastai ir greitai keiskite filtro kasetes, užtikrindami nuolatinį filtravimo efektyvumą.

Mes taip pat siūlome kuro išpilstymo filtravimo bei profiltravimo sistemas, kurias galite jungti prie savo požeminių ar antžeminių kuro talpų. Užtikrinkite savo kuro sistemos veiksmingumą su mūsų profesionaliais filtravimo sprendimais.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro ar kuro filtravimo sistemos sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas Facebook paskyroje:
facebook.com/spectalpos

Spec Įranga

Tel.: 8-609-26606

El. p.: info@specpartneriai.lt