Kuro įranga su talpa IBC

kuro iranga su talpa IBC

Ar ieškote kuro įrangos su talpa IBC arba tinkamos statinėms bei kitoms kuro talpoms? Mes turime tai, ko jums reikia! Italų gamintojo siurbliai, kuro filtrai, skaitikliai, žarnos ir kitus kuro įrangos priedai yra mūsų asortimente, užtikrindami efektyvų ir patikimą kuro tiekimą. Pas mus galite įsigyti kuro įrangos priedus atskirai ir pritaikyti juos pagal savo poreikius, užtikrindami optimalų sistemos pritaikymą.

Kuro įranga su talpa IBC – efektyvus kuro tiekimas jūsų poreikiams

  • IBC konteineriai naudoti (padėklai gali būti: mediniai, metaliniai, plastikiniai).

Paslaugos ir garantijos:

  • Sujungimas į vieną kuro sistemą: galime sujungti 2-3-4 talpas į vientisą kuro sistemą, užtikrinant optimalų kuro tiekimą.
  • Profesionalus montavimas: kuro talpos, kolonelės paruošiamos naudojimui su nauja Italijos gamintojo įranga.
  • Garantijos: Suteikiame garantiją visai mūsų kuro įrangai, išrašome sąskaitas ir siunčiame visoje Lietuvoje.

Taip pat pas mus galite įsigyti plastikines talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Mes siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti. Galime talpyklas parduoti ir be įrangos jeigu turite ir naudojate savo įrangą kuri dar gera.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/