Talpa kurui pagal spec. užsakymą

talpa kurui

Talpa kurui – patvari ir moderni konstrukcija

Tvirtos dvisienės talpos kurui, vertikalios cilindro formos konstrukcijos, gaminamos iš aukšto tankio polietileno PE HD100. Tai medžiaga, pasižyminti dideliu atsparumu chemiškai agresyvių skysčių poveikiui ir tinkama oro sąlygoms nuo -40°C iki +50°C.

  • Yra galimybė sujungti kelis rezervuarus į bendrą sistemą, o taip pat įrengti rezervuaro apšvietimą bei vaizdo stebėjimo kamerą, užtikrinant papildomą funkcionalumą ir patogumą.
  • Mūsų dyzelinio kuro talpos yra itin atsparios oro sąlygoms, išlaikant tinkamą kuro temperatūrą eksploatuojant nuo šalčio iki karščio. Gamindami šias talpas, naudojame aukšto tankio plastiką, ypač ekstruzinį polietileną (PE-HD pagal LST EN ISO 14632), kuris užtikrina atsparumą cheminiams poveikiams ir aukštoms dinaminėms apkrovoms.
  • Talpos yra ne tik atsparios korozijai, bet ir lengvos, todėl lengvai transportuojamos krovininiu transportu. Jų gamyba vyksta nuo 1 iki 50 kubinių metrų pagal individualius užsakymus, suteikiant jums galimybę pasirinkti tinkamiausią dydį.

Pasirinkdami mūsų dyzelinio kuro talpas, gausite ne tik kokybišką produktą, bet ir plačią išpylstymo įrangos įvairovę – nuo mechaninės EKONOM klasės iki išmaniosios kuro bazės programinės įrangos ETERPRICE.

Suteikiame garantiją kuro talpoms – 10 metų, užtikrinant ramų ir patikimą naudojimą.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/