Mobilios kuro talpos

Mobilios kuro talpos

Patikimos ir efektyvios mobilios kuro talpos! Specializuotos plastikinės talpyklos yra sukurtos dyzeliniam kurui transportuoti ir puikiai derinamos su degalų išpilstymo bei apskaitos įranga. Talpyklos yra pritaikytos lengvam įkėlimui, tvirtinimui ir gabenimui, užtikrinant jų universalumą. Jos suteikia paprastą ir patogų naudojimą, o viduje esantis specialus kylis (antiteliuskavimo sienelė) išvengia kuro siūbavimo posūkiuose, išlaikant automobilio stabilumą.

Mūsų kuro įranga yra puikiai pritaikyta pajungti nuo akumuliatoriaus.

Talpos turi ADR sertifikatą.

Taip pat galime pasiūlyti mažalitražes talpas kuro laikymui, atitinkančias įvairius poreikius.

Rinkitės mūsų mobilias kuro talpas – tai patikimas ir patogus būdas užtikrinti Jūsų degalų tiekimo efektyvumą ir saugumą!

Galime pasiūlti įsigyti ir stacionarias plastikines talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Su pilnai paruošta ir sukomplektuota kuro įranga bei priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti. Galime talpyklas parduoti ir be įrangos jeigu turite ir naudojate savo įrangą kuri dar gera.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

 

Sekite mūsų naujienas facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/