Mobili kuro talpa

mobili kuro talpa

Mobili kuro talpa

Mobili kuro talpa su degalų išpilstymo ir apskaitos įranga skirta skysto kuro gabenimui bei išpilstymui. Galimi dydžiai: 220 ; 440 l. Investicija į savo mobilią kuro talpą apsimoka ne tik ekonominiais aspektais, bet ir suteikia praktinius privalumus, padedančius efektyviau ir patikimiau valdyti jūsų kuro poreikius. Šios mobilios talpos taip pat leidžia jums būti nepriklausomam ir pasiruošusiam neprognozuotoms situacijoms.

  • siurblys pritaikytas pajungimui nuo akumuliatoriaus (su gnybtais).
  • mobili talpykla kurui su rakinamu įrangos dangčiu, pritaikyta pakrovimui;
  • talpos viduje speciali sienelė „antiteliuskavimui” išvengti kuro svyravimo posūkiuose, išlaikant automobilio stabilumą.
  • ADR sertifikatas;
  • talpyklos nebūtina registruoti mokesčiuose, kadangi pagal kuro tūrį atitinka naudojimo bei sandėliavimo reikalavimus;
  • suteikiamos garantijos.

Taip pat pas mus galite įsigyti plastikines stacionarias talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Mes siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti. Galime talpyklas parduoti ir be įrangos jeigu turite ir naudojate savo įrangą kuri dar gera.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas Facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/

Tel.: 8-609-26606

El. p.: spectalpos@gmail.com