Metalinės kuro talpyklos

metalines kuro talpyklos

Metalinės kuro talpyklos

Metalinės kuro talpyklos atitinkančios Italijos gamintojo standartus, siūlo patikimą bei saugų kuro saugojimą. Kiekviena metalinė talpykla yra aprūpinta 100 proc. naftos išoriniu gaudytuvu (baseinu), užtikrinant kokybišką kuro saugojimą. Mūsų metalinės kuro talpyklos yra sertifikuotos, o suteikiamos garantijos patvirtina jų aukštą kokybę.

Mūsų tikslas – visapusiškai atitikti Jūsų kuro poreikius, todėl visuomet suteikiame patarimus ir parenkame optimaliausią talpyklos komplektą bei pritaikome kuro įrangą. Kuro talpos įrangą dažnai komplektuojame individualiai. Siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti.

Rezervuarai pagaminti iš anglinio plieno klasės S235JR EN10025 ir apdoroti dviejų komponentų akrilo dažų sluoksniu išorėje. Pasirinkite talpą pagal savo poreikius, rinkdamiesi iš įvairių dydžių nuo 900 Ltr iki 9000 Ltr. Taip pat siūlome stogo komplektą, pritaikytą sandėliuoti jūriniuose konteineriuose.

PRIVALUMAI:

  • Laiko ir pinigų taupymas;
  • Aplinkos apsauga;
  • Patogumumas;
  • Tvarka ir saugumas.

Kuro talpos – puikus sprendimas, ypač ten, kur kuro mažmeninės prekybos vietos nėra arti. Tai suteikia galimybę įsigyti kurą didmenine kaina ir ženkliai sutaupyti. Užtikrinkite savo kuro tiekimo efektyvumą su mūsų patikimomis kuro talpomis.

Sekite mūsų naujienas facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/