Kuro statinė (mini kolonėlė 200 l)

kuro įranga

Kuro statinė 200 l

Sukurkite efektyvų dyzelino išpilstymo sprendimą su kuro statinėmis / mini kolonėlėmis! Mes naudojame Italijos gamintojo įrangą, pritaikytą jūsų unikaliems poreikiams, įskaitant kuro statinės sklandų naudojimą. Suteikiame įrangai garantijas, užtikrinant, kad jūsų dyzelino tiekimo procesas būtų efektyvus.

Mūsų įrangos asortimente rasite sprendimus dyzelino išpilstymui su kuro statinėmis mini kolonėlių arba IBC konteineriais. Parduodame elementus atskirai arba sukomplektuojame pagal poreikį. Kuro statinė, mini kolonėlė paruošiama naudojimui, suteikiama 2 m. garantija įrangai.

Taip pat pas mus galite įsigyti ne tik kuro statines, bet ir įvairaus tipo plastikines talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Mes siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti. Galime talpyklas parduoti ir be įrangos, jeigu turite ir naudojate savo įrangą, kuri dar gera.

Susisiekite su mumis šiandien, ir mes jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas Facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/

Tel.: 8-609-26606

El. p.: spectalpos@gmail.com