Bakeliai, kanistrai skysčiams

bakeliai kanistrai skysciams

Bakeliai, kanistrai skysčiams

Mūsų įmonė siūlo įsigyti iš plataus asortimento plastikinius bakelius, kanistrus skysčiams (kurui, trąšoms, rūgštims, šarmams, antifryzui, tepalui, dažams) kurių talpa nuo 1 ltr, 3 ltr, 5 ltr, 8 ltr, 10 ltr, 20 ltr, 25 ltr, 30 ltr. Šie bakeliai, kanistrai skirti tiek maisto medžiagų, tiek cheminių medžiagų laikymui bei transportavimui. Mes galime pasiūlyti bakelius naujus ir naudotus. Iš plataus asortimento pas mus išsirinksite bakelį, kanistrą skysčiams pagal savo poreikį.

Bakeliai yra pagaminti iš stipraus: HDPE plastiko.

Taip pat pas mus galite įsigyti plastikines talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Mes siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti. Galime talpyklas parduoti ir be įrangos jeigu turite ir naudojate savo įrangą kuri dar gera.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite naujienas mūsų facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/