Kuro lygio matuoklis GOK SmartBox MINI

kuro lygio matuoklis

Kuro lygio matuoklis

Kuro lygio matuoklis: elektroninė kuro lygio kontrolės sistema. Elektroninis matuoklis kuro lygiui yra puikus sprendimas neslėginėms kuro talpoms. Matuoklis sudarytas iš skaitmeninio ekrano, kuris turi elektroninę sąsają su mechaniniu lygio matuokliu. Šis komplektas idealiai tinka kuro talpoms, kurių aukštis neviršija 2,5 metrų. Matuoklis kuro lygiui naudojamas įvairioms paskirtims, įskaitant AdBlue, dyzelinio kuro bei krosninio kuro lygio talpų matavimą.

Taip pat pas mus galite įsigyti plastikines talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Mes siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti. Galime talpyklas parduoti ir be įrangos jeigu turite ir naudojate savo įrangą kuri dar gera.

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas Facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/

Spec Įranga

Tel.: 8-609-26606

El. p.: spectalpos@gmail.com