Kuro lygio matavimo prietaisas OCIO

kuro lygio matavimo prietaisas

Kuro lygio matavimo prietaisas OCIO

Elektroninė sandėliavimo rezervuaruose laikomų skysčių lygio patikros sistema, laisvai pasirenkamos firmos. Paskirtis: C kategorijos degalai (užsidegimo taškas >55 °C), vanduo ir alyva ad-blue, aušinimo skystis bio kuras.

Sistema suprojektuota nuolatiniam skysčio lygio rezervuare stebėjimui. Sistemos atliekamų matavimų pagrindas yra slėgių skirtumas – tarp atmosferos slėgio ir priverstinio slėgio, kurį sudaro skysčio stulpelis sistemos matavimo zondas.

Valdymo sistema turi elektroninę įrangą, į ją papildomai dar įeina mikrojungikliai ir ekranas, kuris perduoda slėgių matavimo rezultatus į pagalbinį ekraną, užtikrindamas nenutrūkstamą informaciją apie skysčio lygį rezervuare. Zondą, įleistą į rezervuarą, su elektronine sistema jungia plastmasinis vamzdelis.

Elektroninės sistemos įranga leidžia nustatyti rezervuaro charakteristikas ir jo viduje esančio skysčio charakteristikas. Remdamasi pirmiau išvardytais duomenimis sistema geba apskaičiuoti ir apibrėžti tuo metu esančią rezervuare laikomo skysčio būklę. Įrenginys turi mini kompresorių, kuris maitina elastinį vamzdelį, jungiantį zondą, įkeistą į rezervuarą.

Kontrolinis sistemos įrangos komplektas turi būti įrengiamas už tos zonos, kurioje kyla sprogimo pavojus. Galimas vamzdelio ilgintuvas neturi patirti įtampą arba apkrovą, kad būtų garantuotas laisvas oro tiekimas į zondą.

 

Susisiekite su mumis jau šiandien, ir mes  jums padėsime rasti optimalų degalinio rezervuaro sprendimą! Džiaugiamės, kad dauguma klientų kreipiasi jau su rekomendacijomis – tai didelė paskata ir toliau teikti klientams tik aukščiausios kokybės produktus!

Sekite mūsų naujienas Facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/