Kopėčios kuro talpykloms

kopecios talpykloms

Universalios antžeminių talpyklų kopėčios – saugus ir patogus talpyklų aptarnavimas

Siekdami užtikrinti patogų ir saugų antžeminių talpų, talpyklų ar rezervuarų aptarnavimą, siūlome universalias kopėčias su aikštele, skirtas talpyklų užpildymui per viršų.

Pagrindinės Savybės:

  • Universalumas: kopėčios gali būti prailginamos nuo 2 m iki 2,80 m, optimaliai pritaikant jas talpyklų, kurios siekia iki 3 m aukščio, aptarnavimui.
  • Patogumas: aikštelė kopėčių viršuje suteikia patogumą ir saugumą talpyklos užpildymui bei palengvina aptarnavimo procesą.
  • Tvirtinimas prie talpyklos: kopėčios yra tvirtinamos prie talpyklos, užtikrinant stabilumą ir saugumą darbo metu.
  • Miltelinis dažymas: kopėčios yra dažytos miltelinio dažymo būdu, suteikiantis ne tik patrauklią išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą.

Pasirinkite mūsų universalias antžeminių talpyklų kopėčias ir mėgaukitės patogumu bei efektyvumu savo darbe. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų produktai atitiktų jūsų poreikius ir būtų patogūs darbo procese.

 

Taip pat pas mus galite įsigyti plastikines talpyklas kurui nuo 200 Ltr. iki 10000 Ltr. Mes siūlome pilnai paruoštą ir sukomplektuotą kuro įrangą su talpyklomis ir priedais. Jums nereikės nieko papildomai montuoti. Galime talpyklas parduoti ir be įrangos jeigu turite ir naudojate savo įrangą kuri dar gera.

Sekite mūsų naujienas Facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/spectalpos/